مهاجرت به استرالیا سی دی ار مهندسی مهاجرت به استرالیا مهندسی مهاجرت به استرالیا نیروی متخصص مهاجرت به استرالیا ویزای skilled worker مهاجرت به استرالیا ویزی توریستی مهاجرت به استرالیا ویزای سرمایه گذاری مهاجرت به استرالیا ویزای دانشجویی مهاجرت به استرالیا مهندسی عمران مهاجرت به استرالیا مهندسی برق مهاجرت به استرالیا مهندسی شیمی مهاجرت به استرالیا مهندسی صنایع مهاجرت به استرالیا مهندسی مکانیک مهاجرت به استرالیا سیدنی مهاجرت به استرالیا ملبورن مهاجرت به استرالیا کاریابی مهاجرت به استرالیا تحصیل مهاجرت به استرالیا شرایط مهاجرت مهاجرت به استرالیا بیمه مهاجرت به استرالیا شغل مهاجرت به استرالیا حقوق و دستمزد مهاجرت به استرالیا مسکن مهاجرت به استرالیا اجاره خانه مهاجرت به استرالیا اسسمنت مهاجرت به استرالیا اداره مهندسی استرالیا مهاجرت به استرالیا Anzsco code مهاجرت به استرالیا اسپانسر ایالتی مهاجرت به استرالیا ویزای 190 مهاجرت به استرالیا ویزای 189 مهاجرت به استرالیا ویزای کار

شرکت ما با هدف کمک به مهندسان در آماده سازی گزارش های (CDR) و ارائه راهنمایی کامل برای گذراندن مراحل ارزیابی صلاحیت توسط انجمن مهندسان استرالیا به وجود آمده است. ما یک مجموعه مستقل با تیم بسیار حرفه ای هستیم که آماده ارایه خدمات خود بصورت مطلوب با هزینه مناسب و در زمان مورد نیاز شما هستیم. همان گونه که می دانید تهیه CDRاولین و مهمترین گام جهت اقدام برای اخذ ویزای استرالیاست، بنابراین شما در این مسیر نیازمند یک مشاور حرفه ای و قابل اعتماد خواهید بود.

ما تلاش کرده ایم ضمن جلب اعتماد مشتریان خود، با ارایه خدماتی با بهترین کیفیت و قیمت نسبتاً پایین، زمینه های جلب رضایت آنها را فراهم نماییم. ما برای هر کدام از مشتریان خود برنامه ای منحصر به فرد جهت تهیه پکیج CDR بر اساس پروژه ها و تجربیات ایشان داریم و در این راه آماده همکاری و ارایه مشاوره ۲۴ ساعته هستیم. شما از طریق ایمیل، تلفن و شبکه های اجتماعی قادر به برقرای ارتباط در هر زمان با ما خواهید بود.کیفیت کار ما بهترین تبلیغ برای ماست.