مهاجرت به استرالیا سی دی ار مهندسی مهاجرت به استرالیا مهندسی مهاجرت به استرالیا نیروی متخصص مهاجرت به استرالیا ویزای skilled worker مهاجرت به استرالیا ویزی توریستی مهاجرت به استرالیا ویزای سرمایه گذاری مهاجرت به استرالیا ویزای دانشجویی مهاجرت به استرالیا مهندسی عمران مهاجرت به استرالیا مهندسی برق مهاجرت به استرالیا مهندسی شیمی مهاجرت به استرالیا مهندسی صنایع مهاجرت به استرالیا مهندسی مکانیک مهاجرت به استرالیا سیدنی مهاجرت به استرالیا ملبورن مهاجرت به استرالیا کاریابی مهاجرت به استرالیا تحصیل مهاجرت به استرالیا شرایط مهاجرت مهاجرت به استرالیا بیمه مهاجرت به استرالیا شغل مهاجرت به استرالیا حقوق و دستمزد مهاجرت به استرالیا مسکن مهاجرت به استرالیا اجاره خانه مهاجرت به استرالیا اسسمنت مهاجرت به استرالیا اداره مهندسی استرالیا مهاجرت به استرالیا Anzsco code مهاجرت به استرالیا اسپانسر ایالتی مهاجرت به استرالیا ویزای 190 مهاجرت به استرالیا ویزای 189 مهاجرت به استرالیا ویزای کار

پکیج سی دی آر CDRشماره یک

اولین توصیه ما به متقاضیان تهیه پکیج سی دی آر، انتخاب این روش است زیرا دارای بیشترین انعطاف پذیری برای مشتریان جهت هدایت روند تهیه سی دی آر است. این پکیج مناسب کسانی است که دارای تجربه کار مهندسی بوده و قادر به ارایه جزییات کامل از تجربیات خود هستند. مزیت این روش این است که یک پکیج منحصر به فرد بر اساس تواناییها و تجربیات شما تهیه خواهد شد. ما با ارایه یک پرسشنامه دقیق کلیه جزییات مورد نیاز برای تهیه یک پکیج بی نقص و کامل را از شما خواهیم گرفت و بر اساس پاسخهای شما اقدام به تهیه سه  career episode و summary statement خواهیم کرد. همچنین با ارایه مثالهایی از پروژه های مشابه، شما را در پاسخگویی به پرسشنامه یاری خواهیم کرد. در حقیقت در این روش، پروژه مهندسی توسط شما به ما داده خواهد شد و تیم ما مسئولیت کامل تهیه پکیج سی دی آر را به عهده خواهد داشت. بعد از تکمیل فرم پرسشنامه، تیم مهندسی ما پاسخنامه شما را بررسی کرده و کمبود های آن را اضافه می کنند. همچنین بر اساس المنت های مورد نیاز اداره مهندسی استرالیا، موارد نوشته شده توسط شما به قالبی مورد تایید اداره مهندسی استرالیا در خواهد آمد. نتیجه نهایی این روش تهیه یک پکیج سی دی آر منحصر به فرد و سفارشی بر اساس مهارت ها و تخصص شما خواهد بود. مزیت دیگر این روش هزینه کمتر آن نسبت به پکیج شماره دو می باشد.

تهیه پکیج سی دی آر شماره یک در چهار مرحله ساده به صورت زیر انجام خواهد شد:

در مرحله اول، یک فرم قرارداد شامل کلیه موارد فنی و حقوقی مرتبط با خدمات ما برای شما ارسال می شود. پس از مطالعه و امضای قرارداد توسط طرفین، کار با پرداخت قسط اول آغاز می گردد. شما بعد از پرداخت قسط اول فرم پرسشنامه را تکمیل و برای ما ارسال می کنید. بعد از تهیه اپیزود اول توسط تیم فنی، اپیزود اول برای شما فرستاده می شود و شما میتوانید کامنت یا نظرات خود یا وکیلتان را به ما اعلام کنید. تیم فنی ما بعد از بررسی کامنتهای شما و در هماهنگی با شما کامنتها را اعمال کرده و نسخه بعدی مدرک شما را اماده کرده و تحویل شما می دهد. بعد از تایید شما وارد مرحله بعدی می شویم. در مرحله دوم، قسط دوم توسط شما پرداخت می شود و مانند مرحله اول شما فرم پرسشنامه و همجنین فرم  رزومه را تکمیل نموده و برای ما ارسال می نمایید. سپس ما اپیزود دوم و رزومه تکمیل شده را برای شما اماده می کنیم. در مرحله سوم نیزبه همان ترتیب پس از پرداخت قسط سوم، اپیزود سوم وCPD  برای شما تهیه می گردد.در نهایت، در مرحله چهارم، با پرداخت قسط چهارم مدرک  summary statement برای شما تهیه می شود و بعد از کنترل کیفی نهایی پکیج CDR نهایی به شما تحویل داده می شود.

زمان آماده سازی این پکیج بستگی به سرعت عمل شما و تکمیل به موقع پرسشنامه ها دارد. در صورت ارسال به موقع مدارک می توان این پکیج را در کمتر از سه هفته آماده سازی نمود. همچنین تیم ما آمادگی دارد در موارد ضروری و بنا به درخواست شما پکیجهای سی دی آر را در کمتر از دو هفته نیز تهیه نماید.